EN | LT
| APIE MUS |
APIE MUS

Savo veiklą pradėjome 1996 metais Vilniuje. Pirmieji pradėjome teikti sinchroninio vertimo transliavimo paslaugas Lietuvoje. Šiuo metu sėkmingai dirbame konferencijų organizavimo, techninio aprūpinimo ir priežiūros srityje tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse (Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje). Ilgalaikė darbo su garso ir vaizdo sistemomis patirtis, padeda sėkmingai dirbti pastatų garso, vaizdo ,bei valdymo sistemų integravimo kryptimi.

Šiuo metu įmonių ir organizacijų konferencijų salėms, pasitarimų kambariams, mokymo auditorijoms ir klasėms, maitinimo įstaigoms ir prekybos – pramogų centrams siūlome tokias prekes ir paslaugas:

Sinchroninio vertimo įranga.

Sinchroninio vertimo įrangos nuoma.

Diskusinės sistemos.

Diskusinės įrangos nuoma ir pardavimas.

Renginių įgarsinimas.

Įgarsinimo įrangos įdiegimas, nuoma ir pardavimas.

Vaizdo įrangos įdiegimas, nuoma ir pardavimas.

Evakuacinių pranešimų sistemos.

Evakuacinių pranešimų įrangos įdiegimas ir pardavimas.

Individualių namų ir kitos paskirties pastatų vidaus silpnų srovių įrengimo darbai.

Pastatų apsaugos sistemų projektavimas, pardavimas ir įrengimas.

Pastatų garso ir vaizdo sistemų projektavimas, įrengimas ir pardavimas.

Namų kino sistemų projektavimas, įrengimas ir pardavimas.

Hi-Fi komponentų garso sistemoms pardavimas.


Mes ne tik nuomojame ir parduodame konferencijų įrangą, bet ir atliekame visą techninį Jūsų renginio aptarnavimą – pradedant konsultavimu ir patalpų apžiūra, baigiant pristatymu, montavimu, derinimu ir įrangos priežiūra renginio metu.

Projektuojame ir įrengiame įgarsinimo, evakuacinių pranešimų, vaizdo stebėjimo, sinchroninio vertimo transliavimo sistemas. Tiekiame profesionalią, žinomų kompanijų garso, vaizdo ir konferencijų įrangą, vykdome jos techninę priežiūrą ir taisymą. Esame pasiruošę Jums pristatyti savo projektus bei pasiūlyti tinkamus sprendimus.

Big Boat

Nemokamas lankytojų skaitliukas